Diskusní téma: Week 4: Vikings zůstali neporažení i po domácím zápase s Giants

Datum 06.10.2016

Vložil sterbik

Titulek super zapas

Tenhle zapas jsem si fakt uzil, diky neschopence v klidku v utery dopoledne. Sice jsem se trosku obaval, jestli se to neotoci (zvlast na zacatku 4. ctvrtiny), ale obrana to fakt drzi. Je krasne videt takto Beckhama, myslim, ze Rhodes takto vypada jako top cornerback, i kdyz mel mozna trosku stesti, ze nedostal penaltu. A Manning nekolikrat brzo zahazujici mic - krasa

Pripada mi, ze v nasich zapasech je fakt tezke hledat hrace, kteri vycnivaji, at nahoru nebo dolu a to je super, snad jen pan Walsh to vetsinou kazi. Z tohoto zapasu bych krome zminenych vyzdvihl navic Rudolpha, zaznamenal nekolik klicovych catchu. A konecne vypadala ofenzivni lajna slusne, ackoli timhle tempem tam asi brzo nebude koho postavit

Zacinam premyslet, co bude s nekterymi hraci po sezone, hlavne Walsh a Patterson. Patterson zacina vypadat dobre i jako receiver ale i jako gunner vypada skvele. Pokud bude takto pokracovat, snad by mohl dostat smlouvu a byt velmi prospesny nejen jako returner.

A Walsh - tam se bojim, kdy nam zacne zapasy prohravat. Kicker to nema snadny, kazdy kop je dulezity a stoji body. Ted minul 46y, to samozrejme neni automaticky promeneno, ale zvlast pod strechou by to davat mel. Navic i jeden PAT by velmi tesny. Vzdycky jsem ho podporoval, aby v tymu zustal, ale zacinam vahat. Jenze se nabizi otazka, koho misto nej, cimz je podle me rozhodnuto, ze tuto sezonu nejspis dokope. Pak by asi bylo vhodne mu privest nejakou konkurenci do offseason

Zpět na diskuzi