Diskusní téma: Week 6: Vikings porazili oslabené Packers

Datum 18.10.2017

Vložil sterbik

Titulek oslabeni Packers

Mozna je to tim, ze nesleduju moc hrace Packers a jejich zraneni pred zapasem, ale prijde mi spatne mluvit o oslabenych Packers, kdyz nam chybi starting QB, RB a 1. WR + starting G a SF

Asi je mineno spis to, ze prislo o Rodgerse a tech zraneni behem zapasu meli fakt dost.

Z tenhle vyhry nemam takovou radost, precejen bez Rodgerse to nejsou Packers a je takova divna vyhra - vlastne to bylo i docela tesne. Ale stve me, ze se porad mluvi o tom, ze ho Barr zranil (taky myslim, ze to je spis smula nez nejaka snaha ho zranit) a ze vlastne nebyt toho, tak jsme nevyhrali. O nasich zranenich skoro ani zminka.

Jinak jsem doufal, ze budeme po 6 zapasech aspon 4:2, ale porad me stve ta domaci prohra s Lions - ted mame 2 relativne lehci zapasy, tak to nepodcenit - vyhlidky nejsou spatne, ale ted prekvapeni je tolik, ze clovek nikdy nevi.

Osobne jsem fakt zvedavej, jak se bude v offseason resit QB, ted do toho urcite promlouva i slusnymi vykony Keenum - momentalne mi prijde skoro nejlepsi varianta Keenum zaucujici nejakeho draftaka, jedine co mi na tomto reseni vadi, ze mame tym, ktery muze myslet na mety nejvyssi a neni moc casu na experimenty - jenze zase Sam i Teddy nejsou zdravotne moc jisti

Zpět na diskuzi